Firma Orion działa na rynku deweloperskim już od ponad 20 lat, oferując wygodne miejsca do życia i pracy.

Firma znana jest z tego, że wykonuje inwestycje, które tworzą przestrzeń publiczną w Lublinie i zapewniają setkom osób komfortowe mieszkania i apartamenty o wysokim standardzie. Przez lata działalności firma Orion oddała do użytku ponad 3000 mieszkań, 28000 m2 powierzchni biurowych i ponad 10000 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej. A teraz tworzy nowe inwestycje, które tylko czekają na nowych właścicieli.

Doświadczony deweloper z Lublina – znajdź nowe mieszkanie dla siebie

Firma Orion swoimi inwestycjami w dużym stopniu wpłynęła na kształtowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Lublin. Mieszkania na sprzedaż z nowych inwestycji dostępne są już do rezerwacji dla osób, które chcą w Lublinie pracować i żyć. Jedną z najnowszych inwestycji dewelopera jest Osiedle Narcyzowe, usytuowane pomiędzy ulicą Narcyzową i Orzechową. Inwestycja obejmuje zespół 10 budynków mieszkalnych z lokalami usługowymi. Już teraz można rezerwować mieszkania na sprzedaż w Lublinie na Osiedlu Narcyzowym. Oferta dewelopera obejmuje ok. 650 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 120 m2, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie, czy poszukuje mieszkania dla singla, czy całej rodziny.

Mieszkania na Osiedlu Narcyzowym to dobry wybór. Budynki o wysokim standardzie wykonane w nowoczesnym budownictwie, wyposażone w windę oraz parking i komórki lokatorskie to gwarancja komfortu dla wszystkich lokatorów. Osiedle wyróżnia się dogodną lokalizacją w Lublinie oraz udogodnieniami dla mieszkańców, takimi jak plac zabaw znajdujący się w centrum osiedla.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie od sprawdzonego dewelopera

Firma Orion to deweloper o sprawdzonej renomie, który działa na terenie Lublina od lat. Jeżeli poszukujesz mieszkania dla siebie lub swoich bliskich, zapoznaj się z ofertą firmy i nie zwlekaj z rezerwacją lokalu.