Młodzieżowa drużyna karate SKS Bushido po raz kolejny zasłużenie wybiła się na czoło krajowej rywalizacji. Tym razem, to właśnie oni stanęli na najwyższym stopniu podium podczas III Ogólnopolskiego Turnieju Karate o Puchar Ziemi Chełmskiej. Prestiżowe zawody miały miejsce 15 czerwca w Chełmie. Młodzi karatecy zdobyli aż sześć złotych medali, pokazując swoją determinację i zaangażowanie.

Zawody, zainicjowane przez Klub Karate Kyokushin Kanku z Chełma, przyciągnęły do miasta elitarne grono karateków z różnych rejonów kraju. Była to doskonała okazja dla naszej ekipy, aby sprawdzić swoje umiejętności na tle najbardziej utalentowanych zawodników.

Uczniowie SKS Bushido nie zawiedli pokładanych w nich nadziei. Z determinacją i ambicją walczyli o każdą zdobytą punktację, pokazując przy tym swój olbrzymi talent i ducha walki. Rezultat ich starania prezentuje się następująco:

Kumite:
Złoto zdobyli: Inga Matejek, Sandra Niemińska, Maksymilian Popławski, Igor Makaruk, Oliwier Krupski, Martyna Sawczuk.
Srebrne medale przypadły: Marii Dąbrowskiej, Julii Weremczuk, Filipowi Wysokińskiemu.
Brązowy medal przypadł Zuzannie Zdanowskiej.

Kata:
Srebro zdobyli: Maksymilian Popławski, Zuzanna Andrzejczuk, Julia Weremczuk.
Brąz przypada: Indze Matejek i Weronice Weremczuk.

Taki wynik jest dowodem na ciężką pracę i wytrwałość naszych zawodników, którzy pod okiem doświadczonych trenerów doskonalili swoje umiejętności przez cały sezon. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy im dalszych sukcesów w nadchodzących zawodach!