Niestety wiele zwierząt trafia do schronisk w całej Polsce. Życie w nich nigdy nie jest dla nich tak komfortowe jak własny dom. Właściciele, pracownicy i wolontariusze robią wszystko, żeby zapewnić psom jak najlepsze warunki, jednak marzeniem każdego z nich jest znalezienie kochającego właściciela dla każdego czworonoga. Dzisiaj przedstawimy Wam podopiecznych chełmskiego schroniska. Być może znajdziecie w nim idealnego psiaka, któremu zdecydujecie się podarować dom?

Tosia

Nieduża, 9-letnia suczka, która aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Chełmie. Niestety jej dotychczasowa właścicielka nie może dłużej się nią zajmować ze względu na stan zdrowia. Może to właśnie Tobie wpadnie w oko Tosia, która jest grzeczna, nie brudzi w domu i może mieszkać z kotami?

Ramzes i Sara

Dwa sześcioletnie psiaki, które są nierozłączne. Od zawsze były razem, dlatego najlepsza byłaby dla nich wspólna adopcja. Trafiły do chełmskiego schroniska po śmierci właścicielki i szukają nowego, kochającego domu. Są wesołe, kochają mizianie i potrzebują jak najczęstszego kontaktu z człowiekiem. Może masz miejsce na dwa przytulasy, które zagoszczą w Twoim domu i sercu?

Kasztan

Średniej wielkości psiak, który potrafi dominować nad innymi zwierzakami. Najlepiej, jakby w domu był jedynakiem. Jest bardzo przyjazny do ludzi i uwielbia być głaskany. W jego wielkich, brązowych oczach można utonąć. Kto przygarnie naszego Kasztanka?

Chojrak

Chojrak niestety przeżył już w życiu sporo. Został potrącony przez samochód i w bardzo złym stanie trafił do chełmskiego schroniska. Na całe szczęście udało mu się szybko dojść do siebie. Nie jest już najmłodszy, ale wciąż potrafi zaskoczyć swoją energią. Nie potrzebuje wiele, ale kochający dom na psią emeryturę byłby idealny.

Glinka

Glinka w schronisku jest już kilka lat. Niestety nie było jej dane znaleźć domu, a na dodatek pojawił się u niej guz listwy mlecznej. Na całe szczęście udało się go operować i Glinka zdążyła już o tym zapomnieć. Wciąż jest trochę lękliwa, w szczególności do nowych ludzi, ale po kilku spotkaniach przekonuje się do odwiedzających. Może to właśnie Ty postanowisz pokazać jej, że świat nie jest straszny i podarujesz jej dom?

Szalona

Chyba najbardziej znana postać chełmskiego schroniska. Zawsze z każdym się przywitał pozuje przy każdym zdjęciu, jest absolutnie wszędobylska. Kocha ludzi i zasługuje na spędzenie psiej emerytury w kochającym i ciepłym domu. Może to właśnie Ty postanowisz pokazać jej, jak może wyglądać życie?