Z pewnością wszyscy lubimy ciekawe wydarzenia, które regularnie odbywają się w większości polskich miast. Teraz, kiedy na dworze możemy zobaczyć wiosnę, jest coraz cieplej i dłużej jasno, mamy o wiele więcej energii i chęci do wychodzenia na miasto. Sprawdźmy jakie atrakcje czekają na nas w najbliższym czasie w Chełmie.

Teatr Piasku

Tatianę Galitsynę, która stoi za stworzeniem tego widowiska, możemy kojarzyć z programu “Mam Talent”. Pojawi się na scenie wraz z VLODYR-em i grupą artystów, którzy zaprezentują nam Małego Księcia i jego historię w całkowicie inny i niekonwencjonalny sposób. Jeśli lubicie tę opowieść, albo interesuje Was jak może wyglądać Teatr Piasku, to koniecznie wybierzcie się 13 maja do Chełmskiego Domu Kultury o 12:00 lub 19:00.

Mikromusic Trio

Ciężko określić jaką muzykę gra ten zespół, ale jedno jest pewne – jest ona interesująca i z niesamowicie prawdziwymi tekstami. Prawdopodobnie możecie kojarzyć go z piosenkami “W dupie to mam” albo “Takiego Chłopaka”. Już 27 maja trzech muzyków pojawi się na scenie Chełmskiego Domu Kultury o 20:00. Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów!

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Kto z nas nie lubi się śmiać? Na całe szczęście mieszkańcy Chełma będą mieli okazję zobaczyć niesamowicie zabawny kabaret Neo-Nówka. Już 19 czerwca pojawi się w Amfiteatrze Kumowa Dolina z okazji swojego 20-lecia. 20 urodziny to nie byle jaka impreza, dlatego możecie spodziewać się wyjątkowego wydarzenia. Zapraszamy!

Polska Noc Kabaretowa

Każdy fan kabaretów z pewnością nie raz chciał obejrzeć Polską Noc Kabaretową na żywo. Na całe szczęście będziecie mieć taką możliwość już 12 sierpnia. To właśnie wtedy na scenie Amfiteatru Kumowa Dolina pojawią się największe polskie kabarety. Zapraszamy od 19:00 – impreza potrwa około 3,5 h. Będziecie mogli zobaczyć na żywo między innymi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju. To oczywiście nie są wszystkie gwiazdy tego wieczoru. Nie może Was tam zabraknąć!