Tulipany, czerwone goździki, a może słodki deser w lokalnej kawiarni? Masz już pomysł na prezenty dla kobiet na nadchodzące jutrzejsze święto?

Dzień Kobiet to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych inicjatyw w ciągu roku. Każdego roku przypada ono w dniu 8 marca. Symbolem tego święta jest czerwony tulipan oraz goździk. W tym dniu lokalne kwiaciarnie pękają w szwach od różnokolorowych tulipanów. Zdecydowanie są to popularne kwiaty na Dzień Kobiet. Uznaniem cieszą się również róże.

Zapytaliśmy panów mieszkających w naszym mieście, o to jakimi prezentami obdarowują swoje koleżanki z pracy oraz bliskie kobiety. Prezenty są różne w zależności od stopnia zażyłości oraz sympatii. Panowie podkreślali, że dla swoich żon, matek lub córek kupują najczęściej np. kwiaty, czekoladki, perfumy, symboliczne upominki dekoracyjne do domu.

Jeśli chodzi o koleżanki z pracy panowie preferują grupowe zbiórki i przygotowanie uniwersalnego prezentu dla większości. W tym celu mężczyźni najczęściej zamawiają pyszne wypieki od lokalnych kawiarni. Słodkie ciasto to zdecydowanie sympatyczna propozycja, która niejednej kobiecie sprawi radość w życiu.