Wybierz się na koncert niezwykłej artystki, której popularność rośnie coraz bardziej z każdą nową piosenką. Dziś Kaśka Sochacka to uznana artystka, której warto posłuchać.

 

Kaśka Sochacka to zdecydowanie objawienie na polskiej scenie muzycznej. Dziewczyna szturmem zawojowała światem muzycznym. Już niedługo zagra w naszym mieście! To fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów tej wyjątkowej dziewczyny. Koncert artystki został przewidziany na 1 kwietnia 2023 roku. Koncert odbędzie się w Chełmskim Domu Kultury.

Koncert odbędzie się w ramach wiosennej trasy koncertowej, która odbędzie się od marca do maja 2023 roku. W tym czasie artystka zagra w różnorodnych miejscach w całej Polsce. Zaprezentuje się na deskach teatrów, w filharmoniach, w domach kultury. Zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki tj. „Wiśnia”, „Niebo było różowe”, „Boję się o Ciebie”, „Ciche dni”.

Kim jest Kaśka Sochacka?

Kaśka Sochacka pochodzi z maleńkiej wsi – z Pradeł. Jest drobną blondynką, jednakże twardo stąpającą po ziemi. Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Dziewczyna współpracuje z wytwórnią Jazzboy Records. Premiera jej pierwszego singla odbyła się w kultowej Trójce w audycji Piotra Stelmacha. Co więcej, to właśnie ten numer utrzymywał się na listach przebojów przez kilka tygodni. To duże osiągnięcie jak na debiutantkę!

Nad piosenkami artystki pracują również Agata Trafalska, Olek Świerkot. Dziewczyna ma już na swoim koncie prestiżowe nagrody, w tym najważniejsze takie jak Fryderyki! Współpracowała również z Kortezem oraz Dawidem Podsiadło. Dziś kocha ją cała Polska!

Obok tej dziewczyny nie można przejść obojętnie. Kaśka Sochacka pokazuje, że konsekwencją i działaniem można dojść naprawdę daleko. W końcu wiele lat temu zaprezentowała się w kilku programach muzycznych, po których jej kariera nie nabrała rozpędu. Jak widać własny materiał muzyczny zrobił swoje! Dziś rozkochała w sobie całą Polskę!