Sprawdź jak zaaranżować dom na zbliżającą się Wielkanoc. Mieszkanki naszego miasta podpowiadają!

 

Już na początku przyszłego miesiąca w naszym państwie wielu chrześcijan będzie celebrować Wielkanoc! To jedno z najważniejszych świąt dla wyznawców chrześcijaństwa. Jest to również niezwykły czas, w którym mieszkanie jest specjalnie dekorowane, a w kuchni przyrządzane są okazjonalne potrawy.

Zapytaliśmy mieszkanek naszej miejscowości o to jak dekorują swoje mieszkania na czas Wielkanocy. Nasze rozmówczynie podpowiadały, że świeże kwiaty to absolutny „must have” wielkanocnych dekoracji. Najlepiej w tym czasie prezentują się bukiety w odcieniach różu, pomarańczy i fioletu. Zawsze sprawdzają się również klasyczne bazie oraz gałązki bukszpanu.

Na stole warto postawić filiżanki, kieliszki oraz bieżnik z kwiatowymi motywami. Rozkwitające kwiaty na obrusie lub na naczyniach, z pewnością wprowadzą wiosenną aurę do wnętrz domu. To fantastyczny sposób na to, aby w naszym domu zagościły urocze pastele. Poza tym standardowo w naszym regionie pojawiają się ozdoby w kształcie króliczków, kaczek, pisklaków.