Zabierz dziecko na balonowe widowisko! 

 

W naszym mieście już w kwietniu zrealizowane zostanie balonowe wydarzenie. My dorośli wiemy, że nic tak nie wywołuje uśmiechu na twarzy dziecka jak balony! Jesteśmy przekonani, że na nadchodzące wydarzenie przybędzie całe grono rodziców z dziećmi z naszego regionu. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia 2023 roku. Start wydarzenia zaplanowano w dwóch godzinach na 13:00 i 15:30. Ceny biletów rozpoczynają się od 40 zł. Można je nabyć poprzez stronę Chełmskiego Domu Kultury.

Trzeba przyznać, że Fanny Balls Show zapowiada się fantastycznie! Podczas show pokazane będą setki balonów w najróżniejszych kolorach. Pojawią się również balonowe dekoracje, scenografia, zamek, kostiumy. Wszystko połączone będzie z przedstawioną historią króla Balonona i księżniczki Balotty. Pojawi się też latający smok oraz jego przyjaciele.

Niektóre z balonów będą miały w sobie niespodziankę. Pojawią się także klauni, oryginalne postaci, akrobaci na piłkach. Zrealizowane zostaną przeróżny gry i zabawy. Zdecydowanie będzie to nietuzinkowe widowisko teatralne, na którym koniecznie trzeba pojawić się ze swoimi dziećmi!