W ciągu ostatniego tygodnia, decyzją Rady Nadzorczej, Artur Juszczak został ponownie ustanowiony prezesem Chełmskiego Klubu Sportowego. To drugi raz, gdy obejmuje tę pozycję w ostatnim czasie.

W maju 2022 roku doszło do powołania Chełmskiego Klubu Sportowego sp. z o.o. Pierwszym prezesem tej nowo utworzonej organizacji został Artur Juszczak, który w tym samym czasie sprawował również funkcję szefa Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich. Jednak po niecałych czternastu miesiącach działalności klubu, przyszedł czas na zmiany.

14 lipca, Rada Nadzorcza klubu postanowiła, że Grzegorz Stawinoga obejmie rolę prezesa zarządu. Ten ruch był bezpośrednią konsekwencją złożenia przez Juszczaka swojego wypowiedzenia z zajmowanego stanowiska. Niemniej jednak, Stawinoga nie pełnił swojej roli przez długi okres – w styczniu bieżącego roku złożył on swoje wypowiedzenie.

Jego umowa wygasła pod koniec lutego i obowiązki prezydenckie zostały tymczasowo przekazane Mariuszowi Chudobie, prezesowi Chełmskich Linii Autobusowych. W międzyczasie, Juszczak ponownie objął stanowisko prezesa, co potwierdziła decyzja Rady Nadzorczej w minionym tygodniu.