Jest tyle pięknych miejsc by zorganizować, wesele z marzeń i snów! Ciężko wybrać to najodpowiedniejsze. Takie by w stu procentach, spełniało Wasze oczekiwania co do wystroju, otoczenia, jedzenia i wreszcie ilości miejsc jakie dana sala oferuje. Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka propozycji miejsc weselnych w Chełmie i okolicy, byście mogli się zainspirować.

Oto kilka inspiracji:

Dwór Kębłów – w tej lokalizacji, która jest pozostałością po zespole folwarczno – parkowym, zorganizujecie wesele dla 280 gości. Dwór oferuje dwie, klimatyzowane sale: restauracyjną oraz taneczną. Dla gości weselnych jest możliwość noclegowa. W otoczeniu, znajduje się przepiękny i duży taras, który da wytchnienia od hucznej zabawy! Pyszne polskie jedzenie z lokalnych produktów, to też wielki atut tego miejsca! Pojedź i sprawdź, pod adresem: Piaski Wielkie 31, 21 – 050 Piaski k/Lublina.

Dom Weselny Kasztelan w Izbicy – to eleganckie miejsce oferuje salę dla 160 gości. Miejsce zapewnia klimatyczny wystrój sali oraz miejsce noclegowe, dla zmęczonych po tańcach do rana gości! Pyszne jedzenie, gwarantuje połowę sukcesu udanego wesela! Dlatego Menu, dobierane jest indywidualnie, pod preferencje Młodej Pary! Sprawdźcie co jeszcze oferuje to miejsce! Obiekt znajdziecie pod adresem: ul. Klinkierniana 2 w Izbicy.

Szklana Stodoła – to wyjątkowe miejsce, które przedstawia połączenie rustykalności z nowoczesnością. Styl odnowionej stodoły z przeszklonymi ścianami, to niesamowity widok i klimat, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Jest to bardzo duża przestrzeń, którą dowolnie możecie aranżować, ponieważ obiekt nie narzuca żadnego sposobu dekoracji. Zatem jeśli chcecie wyprawić swoje wymarzone wesele, z dala od zgiełku miasta, pojedź pod adres: Motycz 31, 21-030 Motycz i umówcie się na spotkanie!

Hotel Hrobry –  Jeżeli nie przeszkadza Wam organizacja wesela w dalszej odległości, to przedstawiamy, zdecydowanie eleganckie i wyborne miejsce, na zorganizowanie przyjęcia weselnego! Piękne wnętrza, wyśmienite jedzenie i niepowtarzalny królewski klimat! Dodatkowo dla Waszych gości, są do dyspozycji przygotowane pokoje noclegowe, których wystój jest luksusowy. Jeśli przemawia do Was ten styl oprawy weselnej, to dowiedzcie się więcej szczegółów pod adresem: ulica Drohicka 62 21-560 Międzyrzec Podlaski.

Czy zdecydujesz się na któreś z tych miejsc?