Chełm, zachwyca Nas nie tylko pięknymi zabytkami, ale także wachlarzem smakowitych miejsc gastronomicznych i cukierniczych! Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które być może pomogą wybrać Ci najodpowiedniejszą Ci kuchnię! Przyda się to szczególnie teraz- latem, kiedy nie zawsze chce się gotować, a zjadłoby się coś pysznego 🙂

Gdzie można zjeść coś pysznego w Chełmie?

„Się Je” – to Bar, w którym zjecie naprawdę, smaczne dania, które zwykle są bardzo dużymi porcjami. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, bowiem są i dania mięsne, dania rybne, pierogi z różnymi farszami, a także ciasta na deser. Wszystko w miłym otoczeniu i bardzo blisko od PKS- u 🙂 Bar Się Je, znajdziecie, przy Lwowskiej 30.

„Caffe Zorza” – to kawiarnia, mieszcząca się przy ulicy Strażackiej 2. To idealne miejsce na poprawę humoru! Skosztujecie tu aromatycznej kawy, przepysznych ciast – latem często z sezonowymi owocami, a dodatkowo w upalne dni, ochłodzicie się orzeźwiającą lemoniadą! Czego chcieć więcej? Koniecznie zawitajcie do Caffe Zorza!

„Imbryk Cafe & Lunch” – to miejsce znajdziecie przy ulicy Plac Łuczkowskiego 7. Restauracja ta oferuje, szeroki wachlarz menu. Zjecie tam pyszne dania mięsne, jak i owoce morza – ogółem kuchnia międzynarodowa. Ponadto nie ominie Cię też deser, ponieważ restauracja zadbała także o słodkości, takie jak np. torty! Koniecznie sprawdźcie, czym jeszcze Imbryk Cafe & Lunch, może Was zachwycić.

„Galeria Smaku” – przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 27/2, znajdziecie Państwo smakowite miejsce – Galerię Smaku! W tym nastrojowym lokalu, możecie zjeść przeróżne potrawy mięsne, rybne, makaronowe, pierogowe, sałatki, napoje, a także specjalne posiłki dla dzieci i wiele innych! Z pewnością, jest to miejsce bardzo rodzinne!

A wy gdzie lubicie smacznie spędzać czas w Chełmie?