Koncerty to wspaniały sposób na spełnienie wolnego czasu i posłuchanie muzyki na żywo. Piosenki wykonywane przez naszych ulubionych wykonawców na żywo brzmią całkowicie inaczej niż kiedy lecą w radiu. Dziś przychodzimy do Was z informacją jakich koncertów możecie spodziewać się w Chełmie w najbliższym czasie.

Stare Dobre Małżeństwo

Już 26 lutego o godzinie 18:00 będziecie mogli posłuchać na żywo SDM. Zespół wystąpi w Chełmskim Domu Kultury. Z pewnością nie trzeba przedstawiać tego zespołu wszystkim fanom poezji śpiewanej. Na scenie zobaczyć będziecie mogli Krzysztofa Myszkowskiego, który oprócz wokalu gra na gitarze i harmonijce. Na skrzypcach zagra dla Was Wojciech Czemplik, a na kontrabasie i gitarze basowej Tomasz Pierzchniak. Jeśli chcecie usłyszeć na żywo takie utwory jak: “Ballada o przyjaźni”, “Chłopiec z plakatu” albo “Blizny czas” to macie taką okazję już w sobotę 26 lutego.

Nocny Kochanek

11 marca do Chełmskiego Domu Kultury zawita Nocny Kochanek ze swoją trasą koncertową. Zespół zaprezentuje piosenki ze wszystkich swoich płyt. Koncerty grane będą pod wdzięczną nazwą Prawie Kulturalnej Trasy. Jeśli tylko znacie Nocnego Kochanka to na pewno wiecie, że możecie się na nich spodziewać wszystkiego. Koncert rozpocznie się o 20:15 ale już od 19:00 zagra dla Was support. Bilety są dostępne w sprzedaży i jak można się domyślić – ich ilość jest ograniczona. Zapraszamy wszystkich fanów i osoby, które są ciekawe twórczości Nocnego Kochanka.

Raz, Dwa, Trzy

To już 30 lat istnienia tego kultowego zespołu. Z tej okazji Raz, Dwa, Trzy zaprasza wszystkich na koncert 12 marca. Odbędzie się on w Chełmskim Domu Kultury i rozpocznie się o 19:30. Bilety możecie już kupować – pamiętajcie, że ich ilość jest mocno ograniczona. Na scenie będziecie mogli zobaczyć niezmiennie Adama Nowaka, który oprócz śpiewu gra też na gitarze. Grzegorz Szwałek zaprezentuje się przy pianinie i z akordeonem, a Jacek Olejarz zagra na perkusji. Niezmiennie na gitarze basowej i z kontrabasem zagra Mirek Kowalik, a na gitarze elektrycznej i akustycznej – Jarek Treliński. Tadek Kulas za to pojawi się na scenie wraz z trąbką. Nie możecie tego przegapić.