Rękodzieło, świąteczne ozdoby, konkursy, czy też wspólne kolędowanie – to wszystko czekać będzie na uczestników jarmarku w naszym mieście.

W całej Polsce trwają już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Również w naszym mieście widoczne są już dekoracje na ulicach, rynku, witrynach sklepowych oraz oczywiście domach. Z okazji zbliżających się świąt w naszym mieście zostanie zorganizowany Chełmski Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark został zaplanowany na dzień 18 grudnia.

Wydarzenie zostanie zrealizowane w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Granicznej 2A w Chełmie. Strat przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 9:00 rano. Zakończenie planowane jest około godziny 15:00. Organizatorami przedsięwzięcia jest „Nowy Tydzień. Tygodnik Lokalny”, a także Miasto Chełm. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na uczestników wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji. Odbędzie się kiermasz rękodzieła oraz produktów regionalnych. Będzie można zakupić mnóstwo świątecznych wyrobów oraz ozdób od różnorodnych wystawców. Zrealizowane zostaną również konkursy. Nie zabraknie części artystycznej. Zrealizowany zostanie koncert kolęd i pastorałek.