Jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce zagra podczas koncertu świąteczno-noworocznego dla naszych żołnierzy.

 

W ramach podziękowania dla żołnierzy WOT, którzy pełnią służbę przy granicy, wystąpi zespół IRA. Zespół zaprezentuje się na scenie w ramach zorganizowanego koncertu świąteczno-noworocznego. Organizatorami przedsięwzięcia jest dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej. Koncert odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie.

Żołnierze WOT wspierają Straż Graniczną na odcinku z Białorusią. Żołnierze stacjonują w miasteczku kontenerowym Włodawa. W trakcie wydarzenia przemówienie wygłosi m.in. Burmistrz Wiesław Muszyński, podczas którego złoży życzenia noworoczne oraz podziękowanie za pełnioną służbę.

Zdecydowanie trzeba przyznać, że koncert popularnego rockowego zespołu to fantastyczny gest skierowany w stronę naszych żołnierzy. Zespół IRA słynie z umiejętności dawania muzycznych ekscytacji dla swoich słuchaczy. Mamy nadzieję, że dla naszego wojska będzie to przyjemna rozrywka.