Lato ciągle trwa, słońce nie odpuszcza i ciągle zapewnia nam wysokie temperatury. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na jakieś dłuższe wakacje czy wczasy. Na to jest rada! By mimo wszystko letnie dni spędzić miło a przy okazji aktywnie, wystarczy tylko wyjść z domu i… pójść do Chełmskiego Parku Wodnego!

Jakie atrakcje czekają na Was w Chełmskim Parku Wodnym?

Ten obiekt jest jednym z najnowocześniejszych w okolicy. Dzieli się na kilka stref:

Strefa rekreacyjna, w której są baseny właśnie rekreacyjne z całym wachlarzem atrakcji. Między innymi są to: Rwąca rzeka, Ścianka wspinaczkowa z herbem miasta, Ciepłe ławy, Leżanki z hydromasażem, sześcioosobowe jacuzzi, oraz aż trzy zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji.

Strefa sportowa – jest strefą do nauki oraz trenowania pływania. W tym celu obiekt posiada dwa baseny. Niekiedy można napotkać na jednym z nich tor przeszkód, który zazwyczaj jest podwieszony pod sufit pływalni.

Strefa brodzików – to świetne miejsce przeznaczone specjalnie dla małych dzieci wraz z rodzicami. Są tam bardzo płytkie brodziki, o różnych głębokościach i kształtach. Oczywiście, dla maluszków też znajdzie się zjeżdżalnia w ksztacie słonika. Wygodą dla rodziców jest również specjalne miejsce do przewijania jak i również leżaki dla nich samych, by wypoczywali podczas pilnowania dzieci.

Strefa saun – to kompleks aż czterech saun. Skorzystać możecie między innymi z : Sauny Ruskiej Bani czy Sauny Parowej. Każdy wybiera taką, w której czuje się najlepiej! Koniecznie sprawdź, jakie inne sauny są jeszcze w ofercie!

Tężnia solankowa – to kolejna atrakcja Chełmskiego Parku Wodnego!

Zatem nie zwlekaj i skorzystaj z Chełmskiego Parku Wodnego, nie tylko latem!