Walentynki 2023 zbliżają się wielkimi krokami! Warto już dziś zaplanować wydarzenie, które odbędzie się 14 lutego. Nie da się ukryć, że nasza druga połówka będzie zdecydowanie bardziej zadowolona z zaplanowanego prezentu niż z niedbałej propozycji. Każdego roku wielu z nas głowi się co sprezentować ukochanej osobie. Podpowiadamy kilka drobnych rad, które mogą się przydać na czas Walentynek.

W dniu Walentynek wielu stawia na tradycyjne prezenty, które zdecydowanie zawsze się sprawdzają są to np. słodkie czekoladki, bukiety kwiatów, poduszki z pociesznymi wzorkami, drobna biżuteria, kosmetyki. Dla par z dłuższym stażem lub zaawansowaniem w związku warto sprezentować np. pobyt w SPA, wyjazd na weekendową wycieczkę, zakup biletów na koncert wyjątkowego koncertu.

Zawsze można też zamiast fizycznych prezentów postawić na prezent prosto od serca. Możesz przygotować dla swojej miłości kolację lub obiad. Możecie też razem przyszykować dla siebie wyjątkowe jedzenie, połączone z seansem filmowym oraz dobrym winem!