Już w przyszłym miesiącu, a dokładnie 9 lutego 2023 roku w naszym mieście zrealizowane zostanie inspirujące spotkanie z Mariuszem Materą i Krzysztofem Werema. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie. Start wydarzenia przewidziano na godzinę 9:00. Co więcej, wejście na wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.

Na wydarzenie zaproszona jest młodzież, która uczęszcza do szkół ponadpodstawowych tj. klas 7-8. Mogą pojawić się także inne osoby, które są bardzo zainteresowane spotkaniami organizowanymi w ramach cyklicznych wydarzeń „Pasja i kariera”. Do udziału w spotkaniu zapraszane są osoby, które są związane z naszym miastem oraz mogą pochwalić się sukcesami w różnych aspektach swojego życia zawodowego. Tym razem do udziału w wydarzeniu zaproszono Mariusza Materę, który jest muzykiem oraz wokalistą. Udział w wydarzeniu weźmie również Krzysztof Werema, który jest fotografem, podróżnikiem oraz archeologiem.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem uznanych osób w tym: Poseł na Sejm RP Anny Dąbrowskiej-Banaszek, a także Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszaka. Za organizację przedsięwzięcia odpowiada Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti oraz Dom Kultury w Chełmie. Polecamy!